Tietoliikenneratkaisut

Mediamuuntimet

Valikoimistamme löytyy laaja valikoima kuitu-kuparimuuntimia sekä 100M- että gigabit-verkkoihin. Kuituliittimet voivat olla joko kiinteitä multimode- tai singlemode-portteja SC-liittimellä tai muunnin voi olla varustettu SFP-portilla, jolloin voi käyttää mitä tahansa SFP-moduulia, jopa BiDi- tai CWDM-SFP:tä. Muuntimia löytyy sekä DIN-kiskoon, räkkiin että seinä-/hyllyasennettavia versiota.

hirschmann.com